Sprawdź cenę najmu

Other
Information
 • Klasa A już od 79,20 zł brutto za dobę.
  Bez dodatkowych opłat i innych ukrytych kosztów.
  Wynajmij
 • Miałeś wypadek, kolizję?
  Wynajmij pojazd zastępczy z OC sprawcy zupełnie ZA DARMO!
  Zobacz ofertę
 • Wynajem długoterminowy
  Skorzystaj z atrakcyjnej formy finansowania pojazdów na okres od 1 do 36 miesięcy. U nas nie spotkasz się z ukrytymi kosztami inicjalnymi.
  Zobacz ofertę
 • Najprostsza i najczytelniejsza oferta bez opłat przygotowawczych i innych ukrytych kosztów

 • Automatyczny rabat dla każdej rezerwacji

 • Tylko nowe i dobrze wyposażone pojazdy

 • 10 lat na rynku wynajmu samochodów


Program lojalnościowy
Prestige Card
Więcej


Wynajem Długoterminowy
najlepsza oferta
Więcej


Szybki przegląd flotyWypożyczalnia, wynajem samochodów Wrocław

Wynajem aut na lotnisku Wrocław za 0 zł.

Wypożyczalnia Aut Prestige-Cars Wrocław likwiduje podstawowe opłaty związane z wydaniem i zwrotem pojazdu na Porcie Lotniczym im.  Mikołaja Kopernika we Wrocławiu.  Likwidacja w/w opłat podyktowana jest tym,  iż Wypożyczalnia Samochodów Prestige Cars nie posiada...

Czytaj dalej >

Kontakt

Adresul. Komandorska 18
53-343 Wrocław
Emailkontakt@prestige-cars.pl

infolinia +48 516 144 144

Akceptujemy

Wyjazd na weekend? Specjalna okazja? A może dłuższy wyjazd służbowy? Z PrestigeCar.pl to nie problem! Wypożyczalnia samochodów, której siedzibą jest Wrocław, oferuje Państwu najnowsze modele bezpiecznych aut w każdej klasie, w niezwykle korzystnych cenach. Nasza flota dostępna jest dla Państwa 7 dni w tygodniu. Wynajem aut prowadzimy we Wrocławiu oraz innych miastach w kraju, w każdym dbając o najwyższą jakość obsługi i najwyższy poziom bezpieczeństwa oferowanych pojazdów. PrestigeCar.pl to wyjątkowy wynajem samochodów. Wrocław jest jednym z tych miast, w których dla naszych Klientów znieśliśmy opłaty dodatkowe za przygotowanie auta a także opłaty za jego wydanie.


Oferujemy również maksymalnie uproszczone procedury najmu. Z PrestigeCar.pl wynajem aut we Wrocławiu jest proste i szybkie. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego wrocławska wypożyczalnia samochodów PrestigeCar.pl oferuje najwyższe standardy oraz najnowocześniejsze, bezpieczne i doskonale przygotowane do drogi auta. Naszym Klientom proponujemy indywidualne, przejrzyste i proste warunki najmu, a dzięki możliwości dokonania rezerwacji auta online, całkowity koszt wynajmu samochodu we Wrocławiu jest wyjątkowo korzystny.


Odwiedź Wrocław i wynajmij auto z PrestigeCar.pl


Jedno z najważniejszych miast Polski południowo zachodniej, Wrocław jest bardzo chętnie odwiedzane przez turystów. Pięknie położony Wrocław, z historycznym Starym Miastem, Ostrowem Tumskim czy Halą Stulecia to miasto, które każdy musi odwiedzić. Planując wizytę w tym pięknym mieście, warto skontaktować się z najlepszą wypożyczalnią aut we Wrocławiu. Podróż samochodem z naszej floty będzie nie tylko komfortowa, ale również tania. Wynajem aut od PrestigeCar.pl z Wrocławia to pewność otrzymania perfekcyjnego wizualnie i technicznie, wygodnego i bezpiecznego samochodu, w którym podróż będzie niezwykle wygodna. PrestigeCar.pl to najkorzystniejsze warunki, niezwykle korzystne ceny, tylko nowe i bezpieczne pojazdy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.