Wynajem długoterminowy

Możliwość wynajmu dowolnej ilości pojazdów od 1go do 36 miesięcy
Prostota procedur oraz szybkie tempo realizacji zamówienia pojazdu – jesteśmy w stanie dostarczyć auto nawet w kilka godzin od złożenia zamówienia
Redukcja kosztów poprzez zapewnienie stałych kosztów obsługi pojazdów – zawsze płacisz tyle samo
Brak obciążenia zdolności kredytowej - auta wynajęte nie wpływają na zdolność kredytową tak jak auta kupione na kredyt
Ryzyko związane z wartością końcową pojazdu przeniesione jest na firmę PrestigeCars – nie musisz wykupywać pojazdu tak jak ma to miejsce w leasingu
W pełni kompleksowa, niedostępną w leasingu, obsługa przez cały czas trwania wynajmu (m.in. serwis pojazdu, ubezpieczenie, wymiana i przechowywanie ogumienia, likwidacja szkód, assistance, pojazd zastępczy na wypadek awarii lub uszkodzenia)
Brak niespodziewanych kosztów serwisowych oraz brak kosztów przeglądów okresowych pojazdów
Możliwość pełnego raportowania z użytkowania pojazdów (trasy, zużycie paliwa, nieautoryzowane użycia)
Długość trwania najmu oraz wynajmowany pojazd można zmienić w każdym momencie

Wynajem długoterminowy z limitem 2500 kilometrów

Auto na wynajem długoterminowy


Najem długoterminowy aut to korzystna opcja zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Ten rodzaj wynajmu zyskuje na coraz większej popularności ze względu na szereg zalet. Wynajem długoterminowy samochodów to atrakcyjny cennik usług, brak ukrytych kosztów, przejrzyste zasady. Ponadto osoba wynajmująca nie musi się martwić o takie rzeczy jak ubezpieczenie, serwis pojazdu czy wymianę opon i ich przechowywanie. Długoterminowa wypożyczalnia samochodów daje możliwość posiadania auta, które w normalnej sytuacji mogłoby być poza zasięgiem ze względu na swoją cenę.


Toyota na wynajem długoterminowy


Wynajem długoterminowy w mieście Wrocław to między innymi oferta najnowszych samochodów marki Toyota. Wystarczy kilka godzin, aby wybrany samochód trafił w Twoje ręce. Jeżeli jesteś zainteresowany wynajęciem samochodu marki Toyota Aygo lub Toyota Auris skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły wynajmu długoterminowego. Zapewniamy prostą procedurę, atrakcyjne warunki, brak haczyków w ofercie i możliwość zmiany ustaleń w trakcie trwania wynajmu.


Wynajem długoterminowy samochodów - cennik


Wynajem długoterminowy samochodów to ze względu na warunki bardziej korzystna opcja niż branie kredytu na zakup nowego samochodu czy branie samochodu w leasingu. Oferujemy przejrzysty cennik bez dodatkowych, ukrytych kosztów. Już na etapie ustalania szczegółów zamówienia, wiesz, ile zapłacisz i za co. Nie musisz martwić się i pamiętać o opłatach takich jak assistance czy ubezpieczenie. Wszystkie tego typu formalności leżą po naszej stronie i to my się nimi zajmujemy. Oferujemy atrakcyjne warunki wynajmu na długi czas - sprawdź naszą ofertę.


Wynajem samochodów w Prestige-Cars Wrocław to coś więcej niż zwykły wynajem. Staramy się aby każdy nasz Klient czuł się wyjątkowo dzięki jakości naszych usług. Często jakość jest równoznaczna z wysoką ceną. Nie u nas.


Dlaczego wynajem samochodów w Prestige Cars Wrocław to dobry wybór?


Kilka powodów: Niskie ceny, przejrzysta oferta oraz brak ukrytych opłat.


Wypożyczalnia Samochodów Prestige Cars przygotowała maksymalnie uproszczoną ofertę wynajmu pojazdu, która charakteryzuje się autorskim algorytmem obliczania ceny wynajmu pojazdu. Niezależnie od tego czy wynajmujesz auto na 4 dni czy na 34 dni zawsze otrzymujesz u nas automatyczny rabat, który im wynajem jest dłuższy tym jest większy. W Prestige Cars nie ma obligatoryjnych opłat przygotowawczych, opłat lotniskowych, opłat za wydanie pojazdu w biurze i wielu innych, które stosują inne firmy. Dzięki temu zawsze wiesz ile zapłacisz za wynajem pojazdu. Nasz kalkulator wynajmu pomoże Ci idealnie wybrać auto na Twoją kieszeń. A jeżeli już u nas wynajmowałeś auto min. 2 razy to za trzecim razem dostaniesz dodatkowy rabat i kartę stałego klienta.


Wypożyczalnia samochodów długoterminowa


Wypożyczalnia samochodów długoterminowa, która pozwala wynająć auto na okres od 1 miesiąca do aż 36 miesięcy. W tym czasie nie martwisz się o koszty wymiany opon, przeglądu samochodu czy serwisu pojazdu. Ponadto gwarantujemy stałą opłatę za wynajem auta. Jeżeli w trakcie trwania usługi Twoje plany ulegną zmianie, będziesz chciał zmienić czas trwania wynajmu lub zmienić rodzaj samochodu, nie ma najmniejszego problemu. W pełni dopasujemy się do Twoich potrzeb. Jako dodatkową opcję dajemy Ci możliwość otrzymywania pełnych raportów z całego okresu eksploatowania samochodu. Będziesz mieć wgląd do tras, zużycia paliwa czy nieautoryzowanego użycia.

Toyota Aygo
1059 zł netto
12 miesięcy
2500 km / mies.
Toyota Auris
1559 zł netto
12 miesięcy
2500 km / mies.
Nissan Pulsar
1409 zł netto
24 miesiące
2500 km / mies.