Wynajem aut na lotnisku Wrocław.

Wypożyczalnia Aut Prestige-Cars Wrocław pobiera jedynie 35 zł za podstawienie lub odbiór samochodu na lotnisku im.  Mikołaja Kopernika we Wrocławiu. Powyższa opłata podyktowana jest tym,  iż Wypożyczalnia Samochodów Prestige Cars nie posiada stacjonarnego biura na lotnisku we Wrocławiu. Nasza oferta skierowana jest dla wszystkich klientów Portu Lotniczego we Wrocławiu. Rezerwacji pojazdu i wszelkie formalności można dokonać zarówno telefonicznie jak i online dlatego nie ma obaw o problematyczne przekazanie pojazdu w dniu wynajmu pojazdu.

Nasz pojazd,  w nienagannym stanie wizualnym i technicznym, będzie na Państwa oczekiwał tuż przed wyjściem z terminala przylotów. Bilet parkingowy opłacony będzie na czas 10 minut przez naszego Pracownika. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić szukaniem pojazdu na ogromnym parkingu dla Rent a Car.

Wypożyczalnia samochodów Wrocław lotnisko

Wynajem aut na lotnisko w mieście Wrocław to oferta skierowana do wszystkich podróżujących, którzy korzystają z lotniska im. Mikołaja Kopernika – zarówno podczas przylotów, jak i odlotów. Niezależnie od tego, czy jesteś we Wrocławiu prywatnie, czy służbowo mamy dla Ciebie nowoczesne samochody, które wyróżniają się idealnym stanem technicznym. W zależności od tego, czy dopiero przylatujesz do Wrocławia, czy odlatujesz, my zajmiemy się podstawieniem lub odstawieniem samochodu we właściwe miejsce.

Wynajem samochodów na lotnisko we Wrocławiu

Wypożyczalnia samochodów – Wrocław lotnisko – to opcja, która wyróżnia się atrakcyjnymi warunkami wynajmu niezależnie od modelu i marki samochodu oraz długości pobytu. To minimum formalności, korzystne ceny i szybka rezerwacja (mailowo, telefonicznie, za pomocą formularza kontaktowego). Dzięki nam nie musisz się dodatkowo martwić, jak będziesz poruszać się po mieście w trakcie swojego pobytu we Wrocławiu. Nasza wypożyczalnia samochodów zadba o Twój komfort, abyś mógł wygodnie, a przede wszystkim bezpiecznie spędzić czas w naszym mieście. Jeżeli masz jakie pytania, skontaktuj się z nami. Jesteśmy do Twojej pełnej dyspozycji.

Przeczytaj również