Wypożyczalnia Samochodów Prestige-Cars Wrocław. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Wynajem samochodów w Prestige-Cars Wrocław to coś więcej niż zwykły wynajem. Staramy się aby każdy nasz Klient czuł się wyjątkowo dzięki jakości naszych usług. Często jakość jest równoznaczna z wysoką ceną. Nie u nas.

Dlaczego wynajem samochodów w Prestige Cars Wrocław to dobry wybór? Kilka powodów:

Niskie ceny, przejrzysta oferta oraz brak ukrytych opłat:

Wypożyczalnia Samochodów Prestige Cars przygotowała  maksymalnie uproszczoną ofertę wynajmu pojazdu, która charakteryzuje się autorskim algorytmem obliczania ceny wynajmu pojazdu. Niezależnie od tego czy wynajmujesz auto na 4 dni czy na 34 dni zawsze otrzymujesz u nas automatyczny rabat, który im wynajem jest dłuższy tym jest większy.

W Prestige Cars nie ma obligatoryjnych opłat przygotowawczych, opłat lotniskowych, opłat za wydanie pojazdu w biurze i wielu innych, które stosują inne firmy. Dzięki temu zawsze wiesz ile zapłacisz za wynajem pojazdu.

Nasz kalkulator wynajmu pomoże Ci idealnie wybrać auto na Twoją kieszeń. A jeżeli już u nas wynajmowałeś auto min. 2 razy to za trzecim razem dostaniesz dodatkowy rabat i kartę stałego klienta.

Oprócz powyższego warto dodać, że już na starcie nasze ceny są jednymi z najlepszych w regionie.

 

Jakość, mobilność i wygoda:

Mimo, iż w wypożyczalni samochodów Prestige Cars nie spotkasz się z opłatami za przygotowanie auta to masz pewność, że wynajęte auto zawsze będzie czyste i przygotowane do drogi. Ty natomiast nie musisz nam oddawać czystego auta. Wygodnie?

W naszej firmie stawiamy na auta najlepszych marek, które gwarantują pełną mobilność i niezawodność w każdej sytuacji. Jeżeli dodamy, że nasze auta prawie nigdy nie mają więcej niż 2 lata, to chyba warto do nas zadzwonić?

 

Profesjonalizm:

W dzisiejszych czasach, mając najlepszą oferty i najlepsze samochody, nic nie zdziałamy gdy nasze usługi nie będą świadczone maksymalnie profesjonalnie.

U nas nie spotkasz się z sytuacją, że ktoś zapomni o Twojej rezerwacji, spóźni się na podstawienie pojazdu czy też nie przygotuje auta w sposób jaki uznajemy za konieczny.

Nasza infolinia techniczna działa 24h/7 i nigdy nie zostaniesz bez pomocy w przypadku awarii lub kolizji.

 

Zapraszamy. Sprawdź nas. Gwarantujemy zadowolenie.